Živnostník

 

TOP5 v kategorii Živnostník roku. Subjekty jsou řazeny abecedně.

Dogmania – Radek SložilDogmania

Obsluhuje Vás chovatel s dlouholetou praxí! Snažím se lidem předat informace a zkušenosti o kvalitních krmivech, aktivitách se psy, výcviku psů a mnoho dalšího. Chovatelské potřeby pro domácí mazlíčky – psy, kočky a drobné živočichy s kvalitním krmivem, super hračkami, výbornými pamlsky a ochotným a zkušeným personálem.

 

Kavárna Můj Svět – Renata Varaďová

U nás najdete to nejlepší pro dobrou náladu. Kávy, čaje, domácí limonády, domácí dezerty pro děti i dospělé, dětský koutek a příjemný personál. Útulnou atmosféru dotvoří jedinečné dekorace. Vítány jsou všechny věkové skupiny zákazníků.

 

 

 

Madlenka – Bc. Jakubcová Renáta madlenka

Profesionální služby jsou o obyčejném řešení obyčejných problémů obyčejných lidí. Neustále sledujeme technologické novinky v oblasti prádelenství, Používáme ekologické detergenty a zavádíme úspory energií. Každý rok přibíráme nové zaměstnance a vytváříme nové pracovní příležitosti,

 

 

 

8_KasparekPůjčovna kostýmů KAŠPÁREK – Jana Vašicová

Dokonalé maskování.  Od nás odcházejí všichni velmi spokojeni a opět se k nám rádi vracejí. U nás vždy  s úsměvem na tváři.

Půjčovnu kostýmů Kašpárek  využívá pro různé účely velmi mnoho lidí nejen z Moravskoslezského kraje. Spolupracujeme s organizacemi, firmami, školami a školkami. Chceme svou provozovnu přizpůsobit potřebám zákazníků a přestěhovat ji do vlastních prostor.

 

VÁGNER-výroba nábytku – Ing. Dagmar KrestováVágner nábytek

Taťka, mamka, syn i dcera, nakoupí si u Vágnera. Od poličky až po nábytkové stěny, kvalitně a za výhodné ceny. Rodinná firma s tradicí od roku 1924. Firma zažila vzestupy i pády a aktuálně se může pochlubit významnými zakázkami v zahraničí, ale i úspěšným regionálním působením (vybavení kanceláří firem v Kopřivnici a okolí).