O soutěži

Best Business Kopřivnice – soutěž o živnostníka, firmu a nápad roku vyhlašuje město Kopřivnice ve spolupráci s partnery soutěže.

V roce 2015 probíhá první ročník podnikatelské soutěže v Kopřivnici. Ta je prestižním oceněním všech stávajících podnikatelských subjektů v Kopřivnici, jejich podporou a současně jejich prezentací zajímavou formou širší veřejnosti. Cílem soutěže je také podpora podnikavého ducha a podnikatelských nápadů v Kopřivnici a rozšíření spektra a kvality produktů a služeb.

Pro výherce jsou připraveny ceny v celkové hodnotě přes 160 000 Kč!  Vítězové si odnesou také ocenění ve formě skleněné plakety a certifikátu. Soutěžící se dočkají mediální podpory ze strany tisku či televize.

A to není všechno, nikdo neodejde s prázdnou. Všichni účastníci mají vstup na minikonferenci v hodnotě 2900 Kč zdarma.  Přednostní místa budou určena účastníkům soutěže, pro zájemce z řad veřejnosti bude vstup pouze na vyžádání podle volné kapacity a bude pravděpodobně zpoplatněn. Minikonference proběhne u příležitosti Slavnostního vyhlašování vítězů a se svými zkušenostmi a tipy se s účastníky podělí osobnosti z řad partnerů a významných osobností českého podnikatelského prostředí. Více o konferenci zde.