Nápad roku

 

TOP5 v kategorii Nápad roku. Subjekty jsou řazeny abecedně.

AUTO MOTO MUZEUM – OLDTIMER.

Muzeum historických vozidel a motocyklůAutomoto muzeum Oldtimer

Rádi bychom umožnili všem návštěvníkům muzea shlédnutí i takových automobilových a motocyklových značek, které dnes již běžně součástí podobných projektů nejsou a zachovat tak pro budoucí generace ukázky práce našich předků.

 

DIADA HandmadeDIADA handmade

Vytváříme ručně dělané výrobky, přestože většina z nás má zdravotní handicap. Vyrábíme plsťové kabelky pro dospělé i děti, ekologické plátěné tašky, produkty z papírových ruliček a bižuterii.

 

 

Objekt Kavárna

Rekonstruujeme budovu „Kavárny“ na ulici Školní 889. VytvořKavárna Kopřivniceíme zde svatební sál pro svatební hostiny do 50 osob. Vytvoříme prostor pro co-workingové aktivity. Rekonstruujeme a přetvoříme restauraci ve spodním patře budovy. Připravíme zázemí pro děti, dospělé a rodiny. Obětujeme maximum za dobrý nápad, jeho realizaci a dlouhodobý rozvoj.

 

 

PermaLove Community, s.r.o.mandala restaurant

Jsme unikátní kombinace vegetariánské jídelny, čajovny a platformy pro kulturní a vzdělávací činnost. Klademe důraz na kvalitu, lokálnost, domáckou atmosféru pro své zákazníky a možnost seberealizace pro nás a naše zaměstnance.

 

REHABILITAČNÍ PLAVÁNÍ PRO HANDICAPOVANÉ DĚTI

v rámci již existujícího Plavání kojenců, batolat a předškolních dětí (Štrbaví). Logo

Jsme zapálené a skutečně nadšené trenérky propagující hravý přístup k malým dětem.  Dětem větším se věnujeme individuálně ze začátku a potom jsou zařazovány do skupinek, je brán zřetel na různé úrovně a sportovní vyspělost dítěte. Naším cílem je vychovat z dítěte plavce radostného, ne jen soutěžícího. Tělesné a mentální rozdíly dětí bereme jako naši výzvu. Plaveme s chutí, nikdo nás nenutí. Každý malý plaváček potopí i sosáček…