Firma 1-100 zaměstnanců

 

TOP5 v kategorii Firma 1-100 zaměstnanců. Subjekty jsou řazeny abecedně.

Kamil Mrva Architects, s.r.o.

Snažíme se navrhovat soudobou architekturu v kontextu s historiímrva architects a tradicí našeho města a celého regionu. Připravujeme nové vizualizace a nový směr pro soukromé i městské projekty. Pracujeme s poslední technologií projektování a s inovativní technikou. „Dobrá architektura je vždy výsledkem dobré civilizace, bez umění a architektury nemá naše civilizace duši“ citát uznávaného světového architekta F.L.Wrighta. Věříme, že se posuneme s estetikou našeho města blíže k soudobým přístupům ve světě, pokud si budeme všichni pomáhat.

 

Kovok Kopřivnice, s.r.o.

Jme pružná výrobní společnost, která nabízí kvalitní produkty. Jsme tým, který společnost vede dopředu a maximálně vyKovok Kopřivnicechází vstříc svým zákazníkům. Využíváme a investujeme o moderních technologií. Staráme se o své zaměstnance, jelikož firmu nedělají stroje a budovy, ale lidé, kteří v ní pracují.

 

LumiTrix s.r.o.Lumitrix

Mladá, inovativní a rostoucí Hi-tech firma, která vyvíjí, vyrábí a prodává komplexní technický systém (SW+HW) a Know-how pro zajištění dlouhodobých světelných animovaných instalací, promítaných na exteriéry budov a jiných významných městských objektů (video-mapping).

 

 

Potraviny u Laciny s.r.oPotraviny U Laciny

Širokosortimentní prodejna potravin s vlastní výrobou domácích masných specialit vysoké kvality a skvělé chuti. Rodinná firma (již třetí generace). Stálý rozvoj a hlavně samostatnost při realizaci různých projektů jako např. parkoviště, úprava zeleně, úprava budovy a její technické zhodnocení a rozšíření. Ať je teplo nebo zima u Laciny je vždycky príma.

 

 

ZEMAN ART s.r.o.

Společnost ZEMAN ART je jako origami. Složená z odborníkZeman Artů v oblasti grafiky a tisku. Pro svou práci používáme špičkové technologie v oblasti polygrafického průmyslu. Dokážeme našim zákazníkům odborně poradit s přípravou i samotným tiskem tak, aby od nás posléze odcházeli s dobrým pocitem kvalitně odvedené práce. Nabízíme komplexní služby v oblasti tisku. Od cenotvorby a zadání tiskové zakázky, její výrobu, až po přímou distribuci k zákazníkům.
Když u cesty uvidíte stát červenou sochu slona v životní velikosti, hned se vám správně vybaví Zeman Art, „Gigant v říši tisku“. Přesvědčte se sami.